Nazwa: Wader-Woźniak Sp. z o.o.
Jednostka: Produkt
Certyfikat: Certyfikat Czysty Produkt
Adres:
Rudna 30
42-350 Dąbrowa Górnicza
http://www.wader-wozniak.pl
Województwo: śląskie

Bakteriostatyczne Klocki Wader

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, zwracających szczególną uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo małych dzieci, firma Wader wprowadza do oferty serię klocków o właściwościach bakteriostatycznych.

Zestaw zawiera 350 klocków i pochodzi z edukacyjnej serii zabawek firmy Wader.

Klocki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dzięki starannemu wykonaniu, różnorodności kształtów i atrakcyjnej kolorystyce są jednymi z najczęściej wybieranych przez rodziców klocków dla dzieci, a ze względu na swoje gabaryty, zapewniają bezpieczną zabawę maluchom już od pierwszego roku życia.

Do produkcji klocków zastosowano przeciwbakteryjną technologię D2P ™, która zapobiega gromadzeniu się bakterii na powierzchni zabawki przez cały czas „życia“ produktu. Oznaczenie aktywności przeciwbakteryjnej zostało wykonane na zgodność z normą ISO 22196.

Właściwości przeciwbakteryjne klocków predestynują je do wykorzystania m.in. w placówkach publicznych z których korzystają dzieci, m.in. w kącikach zabaw w szpitalach, przedszkolach, ośrodkach wypoczynkowych dla rodzin.

Firma Wader od ponad 25 lat dostarcza wysokiej jakości zabawki w Polsce i na świecie. Zabawki te cieszą się zaufaniem rodziców oraz nauczycieli. Jako lider w branży, firma wyznacza trendy na rynku zabawek z tworzywa sztucznego. Wszystkie produkty Wader-Woźniak powstają z najwyższej jakości surowców, a przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z normami Unii Europejskiej. Przestrzeganie najwyższych standardów jakości sprawia, że zabawki są nie tylko gwarantem fantastycznej zabawy najmłodszych, ale także ich bezpieczeństwa.