Jednostki Certyfikowane

centrum onkologii bydgodzcz czysty szpital

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka

Centrum Onkologii w Bydgoszczy jest jednym z najbardziej nowoczesnych szpitali w Europie. Potwierdzają to liczne certyfikaty jakości oraz wysokie miejsca w rankingach krajowych i międzynarodowych. Szpital dysponuje sprzętem najwyższej jakości. Pacjenci, mogą być pewni, że zajmują się nimi lekarze z ogromnym dorobkiem naukowym, połączonym z wiedzą praktyczną.

Miedziowe Centrum Zdrowia

Miedziowe Centrum Zdrowia S.A

W celu zaspokojenia potrzeb naszych pacjentów kierownictwo "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie podjęło decyzję o stałym doskonaleniu standardu jakości usług. W tym celu sformułowana została misja oraz polityka jakości: "Twoje zdrowie naszą sprawą. Zadowolony pacjent to dla nas najlepsza reklama".

Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie

Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o.

Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o. jest szpitalem wielospecjalistycznym. "Leczenie na możliwie najwyższym poziomie. Otwartość i szybkie reagowanie na potrzeby Pacjentów" to misja, której głębokie przesłanie pomaga ciągle podnosić jakość świadczonych usług.

Specjalistyczne Centrum Medyczne

Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A.

Centrum zapewnienia wysokospecjalistyczną i kompleksową opiekę medyczną dostępną dla mieszkańców nie tylko z Powiatu Kłodzkiego, a także całego kraju i zagranicy, wzbogaconą o świadczenia ambulatoryjne oraz usługi przyszpitalnych poradni specjalistycznych.

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

Szpital Wojewódzki w Poznaniu już po raz drugi otrzymał Certyfikat Jakości spełniając wymagania międzynarodowej normy ISO 9001 w zakresie : leczenie szpitalne, diagnostyka, rehabilitacja, pomoc doraźna, wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA Certification, a jako trzeci w Polsce CERTYFIKAT CZYSTE LECZENIE w programie CZYSTY SZPITAL.

Wader-Woźniak Sp. z o.o.

Wader-Woźniak Sp. z o.o.

Bakteriostatyczne Klocki Wader

Firma Wader od ponad 25 lat dostarcza wysokiej jakości zabawki w Polsce i na świecie. Zabawki te cieszą się zaufaniem rodziców oraz nauczycieli.

Seliga Microscopes - SPA Biały Uśmiech

Seliga Microscopes

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji specjalistycznego sprzętu do pracy w powiększeniu. W swojej ofercie posiadamy urządzenia wykorzystywane w stomatologii, ginekologii, laryngologii. Naszymi działaniami obejmujemy szeroko rozumianą medycynę choć sztandarową dziedziną pozostaje dla nas niezmiennie stomatologia.